Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Wizualizator myjniii

Należy zachować ostrożność podczas korzystania parowych samochód do czyszczenia pojazdów. W przypadku używania myjki parowe dla myjni parowej, urządzenie nigdy nie będzie używana do mycia zewnętrznego. Akcja szorowanie potrzebne za korzystanie parowych, może uszkodzić swój pojazd. Przy wyborze przenośne maszyny do czyszczenia parą, to lepiej zdecydować się na maszynach z wyjściem suchej pary. Maszyny te zużywają mniej wody do czyszczenia i mają lepszą wydajność czyszczenia too. Maszyny do czyszczenia dywanów CleanersCarpet są wykorzystywane do czyszczenia miękkich powierzchni w pojeździe. Są one używane w Auto Detailing urządzenia do czyszczenia mat, dywanów i tapicerki.

Dywan Środki czyszczące nie są przeznaczone do czyszczenia twardych powierzchni. Przy wyborze środków do czyszczenia dywanów na telefon parowej myjni samochodowej, należy wybrać maszyn wyposażonych w niskiej technologii przepływu. Taka maszyny zapewniają również wcześniejsze wymienione korzyści, takie jak szybkie czas i lepszego czyszczenia suszenia. Ponadto maszyny te upewnić że nie będzie żadnych problemów z wody wypływającej. W "parowy" temperatura wyjściowa czyszczenia dywanów jest 210 ° C. Wiele Auto Detailing firmy oferują teraz mobilnej myjni. Oznacza to, że idą do domów i garaży klienta na żądanie czyszczenia pojazdów. Nie wszystkie takie miejsca mają dobre zaplecze drenażowych. Nadmiar wody spływającej w końcu przyciągnąć grzywien i innych opłat. Środki do czyszczenia dywanów o niskiej technologii przepływu pomocy pracownicy unikać takich grzywny.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje