Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Profesjonalna Chemia

Karoseria

Usługi są określone w czasie, a jeśli potrzebujesz więcej, można wstawić więcej monet. - Na zewnątrz mycia styl rollover - to popularna metoda prania jest zwykle znajdują się na stacjach benzynowych, a oferowane przy zakupie gazu. Jest to typ, gdzie można wyciągnąć do przodu do zatoki prania aż do czerwonych sygnałów świetlnych, aby zatrzymać, a następnie przemieszcza się wzdłuż urządzeń do mycia samochodu i stosuje mydła i wody, podczas gdy zmywaki samochód. Zwykle jest mechanizm suszenia, które przechodzą przez gdy zostały zwolnione z bay.- zewnątrz tylko umyć - Ta metoda mycia jest popularne w niektórych częściach kraju.

Twój samochód siedzi na taśmie i przechodzi przez tunel, który zabiera piłkę kilka sztuk sprzętu do prania - pełna obsługa myjni - Ta metoda mycia samochodów jest podobny do zewnętrznej tylko tym, że jest on wykorzystywany na automatycznej taśmie, ale różni się tym, że są uczestnicy na strony turystyczne niektóre z usług, takich jak suszenie samochodu ręcznie i czyszczenia felg. - Szczegóły Shop - Jeśli wziąć swój samochód do szczegółu sklepu będzie albo prać ręcznie lub umieścić za pośrednictwem automatycznego systemu, po którym zostanie oczyszczone wewnątrz i na zewnątrz, a następnie polerowane. Mogą również zdjąć część starej farby i wyjąć małe zadrapania, a także wiele innych usług. Wystarczy pamiętać, że podczas przechodzenia przez myjni automatycznej, aby zamknąć okna, lustra i zabezpieczyć anten, usiąść, zrelaksować się, i cieszyć się jazdą.


« powrót

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje