Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Zestawy do mycia silosów
    Jednak w praktyce, może to stanowić pewne zagrożenie. Na przykład, co jeśli garaż lub dziedziniec z klientów nie ma tyle Przestrzeń przeprowadzić czyszczenie? Osoby prowadzące lub planujące uruchomić biznes mobilna myjnia samochodowa powinna wziąć ten aspekt pod uwagę. Chociaż nie można przewidzieć wszystkich możliwe scenariusze, można przynajmniej spróbować wyeliminować Powszechnie występującymi problemami. Zakup odpowiedniego rodzaju maszyn jest ważne. Jeśli kupujesz źle Maszyny, będzie w końcu kompromisów w obsłudze klienta. Oto kilka wskazówek, które kupują maszyny do czyszczenia najbardziej odpowiednie dla biznes mobilna myjnia.

    Maszyny dla pojazdów czyszczących Jakie są Wymagany maszyny czyszczące do mycia samochodów? Prawie wszystkie popularne urządzenia czyszczące, takie jak myjki wysokociśnieniowe, Odkurzacze parowe i środki do czyszczenia dywanów, mogą być używane do samochodów sprzątanie. Jedna szczególna problem z tym zadaniem czyszczenia jest to, że Ciebie Nie można korzystać z jednego urządzenia do czyszczenia wszystkich powierzchni w pojeździe. Należy zauważyć, że różne powierzchnie, a na samochodzie mają różne poziomy twardości. Na przykład, korpus wykonany jest z metale, a samo jest w przypadku części silnika. Szyby okulary też są twarde, ale kruche. Tapicerki siedziska i dywany, az drugiej ręcznie, są miękkie powierzchnie.

    « powrót

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje