Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Serwis

    serwis myjni bezdotykowych 

    Na prowadzenie działalności myjni przenośny powodzeniem, właściciele firm muszą używać funkcji inteligentnego mobilnej myjni maszyny, które będą realizować łatwo jak myjki samochód dla czyszczenia twardych części zewnętrznych i przenośnych maszyn czyszczenia dywanów do czyszczenia miękkich wewnętrznych części.

    Myjki ciśnieniowe Myjki ciśnieniowe samochodów nie wymagają bardzo wysokiej wydajności ciśnienia, jak inne Ciśnienie pralki przemysłowe. Ciśnienie wyjściowe nigdy nie należy niż 1500 psi, podczas czyszczenia korpusu pojazdu. Obsługa maszyn z wyższe poziomy ciśnienia na wyjściu, by doprowadzić do uszkodzenia lakieru. Podobnie, szybkość przepływu nie musi być nadzwyczaj wysoka. Auto Detailing Urządzenia ciśnieniowe, z ich niską szybkością przepływu ogranicza ilość wody przekazywane do powierzchni. Niektóre z aut szczegółowo najwyższej jakości systemy do mycia mają bardzo niską stawkę 0,5 gpm przepływu. Środki do czyszczenia dywanów Pierwszą rzeczą, przenośne maszyny do czyszczenia dywanów dla pojazdów czyszczących powinna mieć to technologia niski przepływ. Jest też lepiej dla przenośnego działalności myjni kupić czyszczenia tapicerki wyposażone w specjalną różdżkę do czyszczenia tapicerki i dywanów. Należy zachować szczególną ostrożność przy wyborze środki do czyszczenia tapicerki. Sprzedam maszyny z najlepszych marek, ponieważ oferują wiele do wyboru.


    « powrót

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje