Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Myjnie automatyczne

Steam: To zajmuje dużo szorowania i wycierając dostać powierzchnie pojazdów wypucowane i lśniące. Jednakże, za pomocą zaawansowane urządzenia do mycia samochodów, takich jak środki czyszczące ciśnienia pary, jest to możliwe, aby osiągnąć lepsze wyniki czyszczenia bez wywierania zbyt dużego nacisku. Ponieważ te maszyny myjni parowej zostały specjalnie zaprojektowane do rozwiązania Auto Detailing zadania, cechy są idealne dla wyszczególnieniem malowania powierzchni pojazdów.

Te myjki ciśnieniowe osiągnąć poziom bezpieczne ciśnienie do 1500 psi, poziomy temperatury do 330 ° w górę i F mają niskie ceny tak niskie, jak przepływu 0,5 GPM.Steam Sprzątanie: Odkurzacze parowe przenośne są również idealne do czyszczenia Okna i odkażania skrętne koła, tablice rozdzielcze, itp wózki renomowanych dostawców obejmują wycieraczki różdżkę do mycia szyb i okna. Ponadto, zaawansowane modele wyposażone są w zaawansowany antybakteryjne technologii eliminacji eliminacji ponad 99 procent drobnoustrojów i bakterii na powierzchni. Internet to doskonałe miejsce, aby rozpocząć wyszukiwanie dla wysokiej klasy, niezawodne i niedrogie mobilnej myjni Sprzęt. Strony internetowe prowadzone przez renomowanych dystrybutorów dysponują ekscytujące zakres auto maszyn szczegółowo w bardzo przystępnych cenach i Opcje EMI.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje