Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Myjnie samoobsługowe bezdotykowe

Ocierając pyłu i luźnych cząstek z exteriors.2 samochodu. Przy użyciu wody z węża ogrodowego, aby dokładnie umyć wszystkie powierzchnie car.3. Korzystanie czyszczenia chemikaliów, wody i gąbki do szorowania powierzchni. 4. Za pomocą szczotki do szorowania off błoto i brud z opon i wheels.5. Zmywając rozpuszczony deposits.

6. Ścierając z powierzchni wody z kursu towels.Of, jeśli jesteś zbyt leniwy, aby podjąć wysiłek, łatwiej jest dojechać samochodem do najbliższego centrum myjni i dostać samochód profesjonalnie umyte. Jednak ta opcja nie jest oferentem, że można odwołać się do regularnie. Z tego powodu zaleca się, aby sprawdzić przenośnych urządzeń myjni samochodowych, które oferują profesjonalną stylu wyniki czyszczenia. Prosta obsługa, potężny czyszczenia, gwarantowane resultsThe najlepszy aspekt o przenośnych systemów myjni jest to, że maszyny te są bardzo proste w obsłudze i manewrowaniu. Istnieją różne wersje przenośnych urządzeń myjni dostępnych dla konkretnych zastosowań. W zależności od potrzeb, można wybrać wersje z kołowych lub montowane na samochodach ciężarowych konfiguracjach. Mobilne konfiguracje Auto Detailing sprzętu są szczególnie dobrodziejstwem dla mobilnych profesjonalistów, myjni samochodowych, którzy podróżują do różnych miejsc, aby utrzymać vehicles.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje