Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Myjnie samoobsługowe bezdotykowe

The funkcje potężny czyszczenia przenośnych maszyn do odkurzaczy parowych można przypisać ich wysokie temperatury pary. Zważywszy, że środki czyszczące energetyczne parowe wyposażone zarówno wysoki poziom ciśnienia i temperatury. Poziom ciśnienia nawet do 1500 psi są idealne do stosowania na zewnątrz samochodu. Poziom ciśnienia sam nie będzie działać w rozpuszczanie osadów trudnych. Do tego trzeba rozpuszczających brud moc gorącej pary.

Telefony myjni moc czyszczenia maszyny parowe wyposażone w temperaturach nawet do 250 ° F, które pomagają usunąć nawet najbardziej uporczywe osady, takie jak soki drzew wyschniętego błota i tłuszczu z zewnątrz pojazdu. Do wnętrz samochodowych, Odkurzacze parowe samochodu dla Auto Detailing poziomów ciśnienia funkcja od 75 psi do 125 psi i parowych temperaturze niewiele ponad 369ºF. Są to najlepsze do czyszczenia skóry, winyl, ościeżnice drzwiowe i inne wewnętrzne powierzchnie twarde. Niskie prędkości przepływu są również charakterystyczne dla najlepszych urządzeń szczegółowo auto. Oprócz prowadzenia minimalne zużycie wody, niskie prędkości przepływu czyszczenia parą samochodu sprawiają, że proces suszenia szybkie. Przełączanie do niskiej przepływu pary przenośnych urządzeń myjni jest więc wspaniałym sposobem, aby przyczynić się do ochrony wód, bez narażania na jakość czyszczenia. Te unikalne cechy również pary oparte auto idealne dla sprzętu z wyszczególnieniem innych aplikacji, takich jak topienie się gromadzeniu śniegu na pojazdach.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje