Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Dlaczego myjnie samoobsługowe

P: Mam samochód, samochód, łódź i motocyklem, że myję regularnie, wszystkie w tym samym dniu. Używam tego samego produktu, aby umyć je wszystkie teraz. Chciałbym być w stanie zrobić to samo z myjni bezwodnych, stosując ten sam produkt dla wszystkich czterech pojazdów? A: Tak, oczywiście, można i tak w rzeczywistości, zalecamy, aby to zrobić.

Nasze produkty bezwodne umyć samochód został zaprojektowany, aby być zgodne z wszystkich pojazdów, bez względu na to, ile koła, czy były one przeznaczone dla lądową lub morską. W rzeczywistości, niektóre z naszych najbardziej imponujących zdjęć, które otrzymaliśmy od zadowolonych klientów zostały te, które podjęły z ich łodzi po zakończeniu mycia dostali je za pomocą bezwodna formuła samochód wash.The w samym praniu bezwodny samochód został specjalnie zaprojektowany, aby wziąć na niemal każdej powierzchni. Najlepsze jest to, że rozwiązanie jest bardzo silne i wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i brud, ale jest zaskakująco proste na powierzchni swojej samego samochodu. Oznacza to, że wygrał ?? t kiedykolwiek trzeba się martwić o to, że można robić coś szkodliwe dla powierzchni samochodu podczas korzystania z myjni samochodowych produkty bezwodne.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje