Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

ABC Myjni

Zostały one zaprojektowane tak, aby być jak odprężyć do samochodu, choć zupełnie odwrotnie do niczego paskudny, które zostały pozostawione rzeczy w jedynym air.the różnicą, że naprawdę istnieje tam w miarę zużycia między różnymi typami pojazdów jest Kwota, którą trzeba będzie użyć w celu uzyskania samochód czysty.

Podczas gdy motocykl będzie oczywiście wymagało najmniejszą ilość roztworu, aby osiągnąć pełną Clean, skończy się za pomocą sporo więcej, jeśli chcesz, aby odpowiednio oczyścić tę wielką łódź Ciebie. Poza tym, po prostu wszystko jest tym same.So jeśli masz wiele pojazdów i szukasz dla jednego, prostego, łatwego rozwiązania, aby je czyste, to należy szukać bezwodne kierunku mycia samochodu. Nie tylko jest bezwodna myjnia samochodowa szał zamiatanie dróg na całym świecie, ale to szybko się biorąc do morza, jak również. Więc jeśli masz jeszcze spróbować, przestać czekać wokół i dostać się do pracy przy użyciu myjni bezwodna na swoich pojazdach dziś.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje