Myjnie bezdotykowe - Aktualności
myjnie dezdotykowae
Środa, 30 maja 2012


Jest to korzystne w wielu dziedzinach.
Dywany wyschnie szybciej, często w zaledwie dwóch godzin, a oni pozostają czyste przez dłuższy czas. Krótszy czas suszenia również wyeliminować ryzyko pleśni wzrostu.

Technologię dostarczają:

Dwie nowe inwestycje

Termin parowa myjnia samochodowa powinna odnosić się za pomocą pary do czyszczenia samochodów i innych pojazdów. Ten artykuł opowiada, jak różne maszyny czyszczące skorzystać z wyjścia podgrzewaną dla myjni parowej. Myjnia Termin parowy powinien zapoznać się z użyciem pary wodnej do czyszczenia samochodów i inne pojazdy. Jednakże, w żargonie przemysłu czyszczenia i Celem tego artykułu odnosi się do korzystania z podgrzewaną wodą wyjście na auto szczegółowo. Wyjście ogrzewane ma liczne zalety we wszystkich typach czyszczenia, nie tylko Auto Detailing. Ma większą moc czyszczenia, pozwala Powierzchnie wysycha szybko, i nie powoduje zbyt dużo wody run-off.

Ten artykuł opowiada, jak różne maszyny czyszczące skorzystać z wyjścia podgrzewaną dla myjni parowej. CleanersIt pary jest lepiej zacząć pary samochodu środki czyszczące. Są to maszyny, które oferują maksymalną moc Temperatura ?? innymi słowy najgorętsze strumień pary. Wyjście Temperatura tych urządzeń w zakresie do 386 ° C w zależności od modelu. Przenośne maszyny do czyszczenia parowe są używane do czyszczenia trudno powierzchnie wewnątrz samochodu, na przykład, kokpitów i układ kierowniczy koła. Należy zachować ostrożność podczas korzystania parowych samochód do czyszczenia pojazdów.

myjnie bezdotykoweWszelkie prawa zastrzeżone. C 2012 DiWash Sp. z o.o.
ul. , 87-800 Włocławek, tel. 54


>Powered by 27 PRoject
sukces poprzez innowacje